Skład

Lista zawiera imiona i nazwiska osób, które uczestniczyły w działalności i twórczości Małego Teatru św. Franciszka w ciągu minionych 25 lat (1988-2012)

Adamczyk Bogna
Anioł Anna [Hrabia]
Augustyn Agata
Augustyn Edward

 

Banach Joanna
Bartkiewicz Hanna (skrzypce)
Białokoz Zofia [Żmigrodzka]
Biedrzyński Krzysztof
Bieniek Bożena [Ochryń]
Biłek Piotr
Bochnacki Grzegorz
Bonarska Dorota
Bonarski Piotr
Bordzań ks. Krystian
Bordzań ks. Ryszard
Brzezińska Małgorzata FMM
Brzeźniakiewicz Zdzisława (Laski)
Brzozowska-Jaryczewska Bernadka
Brzozowska Paulina
Brzozowski Dariusz
Buksa Magdalena [Gąska]
Buksa Piotr

 

Chrapek Barbara
Ciesielska Anna
Cyconiak Jarosław
Czajka Jakub OFMConv
Czekalski Marcin

 

Dąbek Arkadiusz OFMConv (perkusja)
Dąbek Piotr OFMConv (gitara akustyczna, gitara elektryczna)
Dąbrowski Bogusław OFMConv
Dembrowska Ałła FMM
Domańska Dorota
Drąg Marcin [obecnie OFMConv]
Dyki Katarzyna [Kierko]
Dziki Małgorzata
Dżmaczjan Lidia
Dżuła Monika

 

Eibin Adam (instrumenty klawiszowe)

 

Felchner Agnieszka
Fiałkowski Marek OFMConv
Fierek Sebastian OFMConv
Fox Marian „Mayo” (gitara basowa)

 

Gaczyński Dariusz OFMConv (gitara basowa)
Garda Paweł
Gęborys Katarzyna [Jakubczyk]
Gładysz Kamila
Gładysz Katarzyna
Górska Agnieszka
Gruszczyński Wojciech
Gryziec Piotr Roman OFMConv
Grzywna Jan OFMConv
Gut Beata [Dębska]
Gut Oskar

 

Halat Krystyna
Hesko-Kołodziński Jan
Hrabia Dorota
Hrabia Michał
Hrabia Stanisław
Hura Krzysztof OFMConv

 

Jabłońska Monika
Jacak Maria
Jałtuszewska Agnieszka
Jank Tomasz OFMConv
Janus Jan OFMConv (instrumenty klawiszowe)
Januszewska Katarzyna
Jończyk Iwona [Konieczkowska]

 

Kania Jacek OFMConv
Kania Elżbieta [Ukraińska]
Kania Marek
Karska Kinga
Karwowska-Bartnik Kamila [Karwowska]
Kierko Karolina
Knafel Krystyna
Kobiela Łukasz (skrzypce)
Kobus Edyta FMM
Kolbuszewski Tomasz (skrzypce)
Koper
Salomea CMBB
Kosiek Katarzyna
Kosiniak Jakub
Kowalczyk Urszula [Załuczkowska] (skrzypce)
Kozak Aneta
Kozieja Krzysztof
Kozub Łukasz
Krajnik s. Edyta (?)
Kramarski Radosław OFMConv
Krasowska Aleksandra FMM (perkusja)
Krupa Beata
Krupa Marek OFMConv
Kulhanek Nina
Kurek Anna [Cholewa]

 

Lamch Marzena
Lasko Anna
Lelito Stanisław
Lorenc Mariusz [obecnie OSPPE]
Lubaś Agnieszka

 

Łopatka Małgorzata CSFN

 

Majewska Agnieszka [Maślany]
Majewski Maciej
Majewska Magdalena [Cieślicka]
Majewski Marcin
Majewski Tomasz (gitara klasyczna, perkusja)
Markiewicz Julia
Markiewicz Wojciech
Mazurkiewicz Krzysztof
Mazurkiewicz Paulina [Gubalska]
Michałowska Marta
Mikulska Katarzyna (wiolonczela)
Młynarski Stanisław
Młynarska Katarzyna [Hulok]
Mróz Adam
Musiał Anna (wiolonczela)
Muszyńska Marzena [Michalska]

 

Nawrocki Andrzej

 

Ochryń Ewa
Ociepa Aneta
Orłowska Ewelina

 

Pabiś Ewa
Paradowski Piotr OFMConv
Pawlik Miłosz
Pawlik Tomasz OFMConv (gitara akustyczna)
Pazowska Dorota (Gawin)
Pecyna Marian
Pelczar Grzegorz OFMConv
Pieczara Barbara (flet)
Piekarz
Antonia CSSJ
Pierzak Magdalena
Piętowska Marta
Pińkowski Roman
Piotrowska Agata
Pobiedzińska Emilia
Pobiedziński Łukasz
Pociej Ryszard
Pokwap Piotr
Polek Patrycja
Polnik Bartłomiej
Popiel Ewa [Roczniak]
Postołowicz-Sawicka Ewa Ludwika
Prajzner Anna
Prugar Andrzej OFMConv

 

Raczek Magdalena
Rejko Magdalena [Karolczuk]
Rębacz Magdalena [Błaszczyk]
Rojek Adam
Rolek Marek (trąbka)
Rolek Wojciech
Rozworski ks. Marek
Rutowicz Paweł
Rześniowiecki Leszek
Rzeźwicka Małgorzata [Skulimowska]

 

Sachrajda Marzena
Salamon Paweł OFMConv
Samiec Łukasz OFMConv
Sarama Hanna [Oleksy]
Sarnowska Elżbieta [Piekarska]
Sawicka Monika
Schmidt Justyna [Dunaj]
Sikorski Jacek
Siwek Grzegorz OFMConv
Skibiński Krzysztof OFMConv
Skrzek Anna [Pociejkin]
Skrzek Katarzyna [Pobiedzińska]
Skrzek Marcin
Skrzek Przemysław
Stanisławczyk Piotr OFMConv
Stanowski Radosław
Stasiak Tomasz
Sternal Małgorzata
Stopa Grażyna
Such Małgorzata
Suchowiejko Tomasz (saksofon)
Syczuk Teresa
Szańca Łukasz
Szczepański Piotr OFMConv
Sznabel Tomasz (wiolonczela)
Szrom Beata
Szymańska Ewelina

 

Śmigielski Krzysztof OFMConv
Świta Anna (obój)

 

Termińska-Korzon Antonia
Trajnowicz Mariola
Trawiński Tomasz OFMConv (trąbka)

 

Wasilewski Krzysztof (gitara akustyczna, gitara basowa)
Wierzchoń Lena
Wilk Konrad
Witesko Elżbieta
Wnęk
Wojciech (instrumenty klawiszowe)
Wołczek Magdalena (flet)
Wołoszyn Monika [Tomusiak]
Woźniak Małgorzata
Woźny Grzegorz
Wójcik Karolina
Wójtowicz Jacek OFMConv
Wróbel Ryszard OFMConv
Wysocka s. Katarzyna (?)

 

Zachariasz Jarosław OFMConv
Zadylak Marzena
Zając Andrzej OFMConv
Zdziech Paulina
Zwierzycka Agnieszka
Zwierzycka-Rarok Magdalena [Zwierzycka]
Zygmunt Marian
OFMConv